آخرین مطالب

وکیل ملکی

دعاوی ملکی از جمله دعاوی حقوقی و همچنین کیفری می‌باشد ، که موضوع دعوی مربوط به مال غیرمنقول است . که موضوع آن املاک و مستغلات می‌باشند . در این مجموعه موضوعات و دعاوی متنوع و مختلفی وجود دارد .

دپارتمان تخصصی وکیل ملکی مؤسسه حقوقی دادگان به صورت کاملاً حرفه‌ای در این شاخه از دعاوی حقوقی به بررسی پرونده ها و دعاوی ملکی می‌پردازد و وکیل ملکی در این مؤسسه شامل ۱۰ وکیل ملکی متخصص و با سابقه می‌باشد که این ۱۰ وکیل ملکی تمام پرونده ها و دعاوی ملکی را با شور و مشورت و خرد جمعی به سرانجام می‌رساند .

وکیل ملکی تهران, وکیل امور ملکی, وکیل دعاوی ملکی, مشاوره وکیل ملکی.

با توجه به نوع زمین و املاک و مستغلات و نوع کاربری آن‌ها در کشور ما نظام حقوقی متفاوتی وجود دارد .
با توجه به اینکه قوانین مرتبط با املاک و زمین و مستغلات در کشورمان که از قوانینی از جمله قانون مدنی و قانون ثبت اسناد و املاک و … و همچنین به دلیل وجود رویه های قضایی خاص و بعضا متناقض و مبهم ، لذا وجود تخصص و تبحر و همچنین تسلط به قوانین مرتبط با املاک و دعاوی ملکی در طرح دعوی و دفاع و تعقیب دعاوی ملکی توسط وکیل پایه یک دادگستری ملکی مشهود و لازم می‌باشد .
برخی از دعاوی ملکی شامل :
خلع ید ، تصرف عدوانی ، رفع تصرف عدوانی ، الزام به تنظیم سند رسمی ملک :الزام به تحویل مبیع ،افراز و تفکیک ، دستور فروش ملک مشاع : تخلیه ملک :رفع مزاحمت :رفع ممانعت از حق

 

admin
نظرات:
  • مسعود
    خرداد ۲۷, ۱۳۹۶در۱:۳۳ ق.ظ

    شماره تلفن جهت تماس بزارید

  • mizangroup
    دی ۱۰, ۱۳۹۶در۱۱:۱۰ ق.ظ

    با تشکر از مطالب خوبتان …

ارسال پاسخ