آخرین مطالب

دعاوی ملک و املاک

از مهم ترین پرونده ها و دعاوی مربوط به ملک و  املاک ، دعوای خلع ید غاصبانه ، دعوای تخلیه و همچنین دعاوی تصرف می باشند. لذا عدم داشتن آگاهی و اطلاع در دعاوی ملکی و این گونه دعاوی و نداشتن اطلاع با طریقه و روش صحیح اقامه آن باعث می شود بسیاری از اشخاص بعد از طرح دعوا و پی گیری دادرسی هایی که به جهت عدم آشنایی طولانی می‌شود نتیجه مثبتی عایدشان نشود و با شکست مواجه شود و این امر موجب نا امیدی آن ها از دستگاه قضایی گردد؛ در صورتی که اگر این اطلاعات و شناخت از نحوه ی طرح دعوا ، تنظیم دادخواست و ارکان و شرایط خاص آن را داشتند مسلماً در دعاوی ملکی به نتیجه ی مثبتی دست می یافتند . لذا ، رسیدگی به دعاوی ملکی منوط به تحقق ارکان و شرایط تشکیل دهنده آن و نحوه ی صحیح تقدیم دادخواست مطابق مقررات قانون می‌باشد . که همواره پیشنهاد ما براین است که افراد و اشخاصی که درگیر چنین پروند هایی هستند با انتخاب وکیل دعاوی ملکی مسلط نتیجه ی موفقیت آمیزی از پرونده ها و دعاوی ملکی خود بگیرند .

حل و فصل پروند ها و مشکلات و دعاوی رایج ملکی نیازمند وکیل و مشاور حقوقی متخصص در زمینه ملک و املاک می باشد که دپارتمان وکیل ملکی موسسه حقوقی دادگان در زمینه پرونده های ملکی با موضوع اجاره، خلع ید، وقف، تصرف عدوانی همچنین تفکیک و افراز ملک مشاع، دعاوی الزام به تنظیم سند ملک و هر گونه دعاوی ملکی با ارائه تخصصی ترین راهکارها توسط تیم مجرب وکیل ملکی در تهران همراه شما خواهد بود.

admin
نظرات:
 • بتسابه هاشم
  مهر ۱۷, ۱۳۹۶در۸:۵۲ ق.ظ

  با سلام و احترام
  اینجانب بتسابه هاشم . و مالک ۳ دانگ خانه مادر بزرگم میباشم.
  چند روز پیش در بنگاه املاک با یکی از شرکا که در واقع عموی بنده میباشد اقدام به فروش خانه کردیم. کاملا قانونی.
  بنده بعد از چند روز به دلایل موجه از فروش خانه منصرف شدم. لازم به توضیح است که بعد از عقد قرارداد خریدار چک به مبلغ ۷۰ میلیون تومان دادند. و من بخاطر بدهی های زیاد مجبور به خرج آن شدم.
  حالا هم نمیدانم چه اتفاقی قراره برآیم بیافته. و نیاز به وکیلی زرنگ و خبره دارم

 • مهسا
  آبان ۲, ۱۳۹۶در۴:۰۶ ق.ظ

  با عرض سلام
  دوازده سال پیش به علت مهاجرت بنده آپارتمان خود را به برادرم به صورت امانت دادم به همراه سند خونه به او دادم ایشون وقتی دید من به دلایل نمی توانم بیایم ایران تمام وسایل خانه من را فروخت والان هم در فکر فروش خونه است می خواستم بدونم او میتواند این کار را بکند با توجه به اینکه سند در دستش است ولی وکالتی ودستخطی من در مورد فروش یا اجاره خانه به اون ندادم ایا می توانم من درخواست اجاره تمام مدت سال که در خانه من بوده رابکنم وچگونه کلا می توانم خانه را بگیرم لطفا راهنمایی کنید

  با تشکر

 • جابر قاسمی
  دی ۲۰, ۱۳۹۶در۱۰:۵۴ ب.ظ

  سلام ما یک آپارتمان در بابلسر خریدم، طرف قول داده بود بعد چند ماه سند بزنه در قولنامه هم قید شده،حتی یه مبلغی هم نگه داشتیم. الان هی امروز فردا میکنه،خواستم بدونم ازنظر قانونی چکار میتونیم بکنیم؟
  اگر شخصی هم باشه که بتونه پیگیر بشه حاضریم قرارداد ببندیم و دستمزد پرداخت کنیم،توضیح اینکه تمام توافقات در قولنامه مکتوب شده لکن به دلیل مشغله نتوانستیم پیگیر شیم.
  اگر مقدور بود تماس بگیرید،حاضر به پرداخت کارمزد مناسب درصورت اخذ نتیجه مناسب هستیم.
  ۰۹۱۵۳۲۴۱۵۰۳ قاسمی
  ارسال از تلفن همراه IPhone من

ارسال پاسخ