آخرین مطالب

مشاوره حقوقی املاک

مرکز تخصصی  مشاوره حقوقی املاک, مشاوره اقتصادی املاک ، مشاوره حقوقی رایگان در زمینه املاک و مستغلات , وکالت حقوقی ملکی ، مرکز مشاوره حقوقی با وکیل ، وکیل پایه یک دادگستری در تهران .

مشاوره حقوقی رایگان ملکی ، گروه حقوقی املاک و مستغلات در دپارتمان وکیل ملکی مؤسسه حقوقی دادگان ، مجموعه ای حقوقیست که وکالت پرونده های حقوقی را توسط وکلای با سابقه پایه یک دادگستری با موفقیت و پیروزی به انجام می‌رساند .

مشاوره حقوقی گواهی پایان کار

مشاوره حقوقی گواهی پایان کار با وکیل ملکی در دپارتمان وکیل ملکی مرکز مشاوره حقوقی

مدارکی که لازم است جهت صدور پایان کار

مشاوره حقوقی گواهی پایان کار

تکمیل وارائه فرم تقاضای اولیه توسط مالک (مالکین) یا وکیل قانونی مالک به مراجع ذی صلاح

تکمیل فرم گزارش کارشناس (چهار امضاء) که به تأیید مسئولین و کارششناسان ذی ربط رسیده باشد . (مدت اعتبار گزارش کارشناسان یک ماه می باشد و چنانچه موعد مقرر آن گذشته باشد تمدید آن الزامی می‌باشد ) .

فرم گواهی مستحدثات و همچنین جزئیات ساختمان که به تأیید کارشناس و کارشناسان مربوطه رسیده باشد. .

از سوی مهندس ناظر تأیید فرم استحکام بنا و همچنین اعلام گزارشات مرحله ای از وی و برای ساختمانهای پنج طبقه وبالاتر گواهی امضاء تمامی مهندسین ناظر الزامی می‌باشد .

در صورت دارا بودن تخلف ساختمانی ، رأی کمیسیون ماده صد لازم می‌باشد .

فرم محاسبات عوارض ها و همچنین جرایم که به تأیید واحدهای مربوطه رسیده باشد.

کپی فیش های پرداختی عوارضات متعلقه که لازم است در پرونده قرار گیرد .

انجام و پاسخ به استعلام سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی و همچنین تأییدیه خدمات شهری مبتنی بر جمع آوری نخاله های ساختمانی

فرم تأییدیه کیفیت ایمنی آسانبرها (برای ساختمان هایی که آسانبر دارند و تاریخ صدور آن بعد از ۱۳/۸/۱۳۸۲ باشد.)

مدارکی در صورتی که مالک یا مالکین در سند مالکیت نقل و انتقال و تغییر نام شده باشند لازم است ارائه شود از جمله : کپی سند مالکیت شش دانگ ، کپی شناسنامه مالک یا مالکین و یا در صورت دارا بودن وکیل قانونی ارائه نمودن کپی وکالت نامه و همچنین کپی شناسنامه وکیل الزامی می‌باشد .( مشاوره حقوقی ) در غیر این صورت نیاز به ارائه کپی موارد مذکور نمی باشد.

ارائه اصل شناسنامه ساختمان ( پروانه ساختمان )

در صورتی که مالک فوت کرده باشد کپی گواهی انحصار وراثت به همراه وکالت نامه متقاضی از سوی ورثه و در مورد ورثه صغیر اجازه نامه رسمی قیم لازم می‌باشد .

بدیهی است صدور گواهی پایان کار مستلزم به اتمام عملیات ساختمانی و همچنین نصب تمامی انشعابات ، و انجام نماسازی سطوح اصلی و جانبی ، احداث جان پناه با ارتفاع حداقل ۸۰ سانتی متر ، نصب صندوق پستی ، سطل زباله و کاشت نهال در پیاده رو است .

لازم به ذکر است به همراه داشتن اصل سند مالکیت ، شناسنامه مالک و همچنین وکالت نامه قانونی در زمان تحویل مدارک و اخذ شناسنامه الزامی می‌باشد .

admin
نظرات:
 • جابر قاسمی
  دی ۲۰, ۱۳۹۶در۱۰:۵۳ ب.ظ

  سلام ما یک آپارتمان در بابلسر خریدم، طرف قول داده بود بعد چند ماه سند بزنه در قولنامه هم قید شده،حتی یه مبلغی هم نگه داشتیم. الان هی امروز فردا میکنه،خواستم بدونم ازنظر قانونی چکار میتونیم بکنیم؟
  اگر شخصی هم باشه که بتونه پیگیر بشه حاضریم قرارداد ببندیم و دستمزد پرداخت کنیم،توضیح اینکه تمام توافقات در قولنامه مکتوب شده لکن به دلیل مشغله نتوانستیم پیگیر شیم.
  اگر مقدور بود تماس بگیرید،حاضر به پرداخت کارمزد مناسب درصورت اخذ نتیجه مناسب هستیم.
  ۰۹۱۵۳۲۴۱۵۰۳ قاسمی
  ارسال از تلفن همراه IPhone من

ارسال پاسخ